ARCO S-ka z o.o.  Innowacyjne Przedsiębiorstwo Informatyki i Inżynierii
Strona w ciągłej rozbudowie
kreski.gif (187 bytes)kreski.gif (187 bytes)

 

Strona główna
Stare strony
 
Kontakt
O firmie
Profil firmy
Nasza produkcja
Sprzedaż
 
Nasi znajomi
Ciekawe linki

new.gif (9977 bytes)mailbox1.gif (17344 bytes)

 

Firma ARCO od początku działalności zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem nowoczesnych układów elektronicznych, starając się wykorzystywać najnowsze dostępne układy scalone i technologie.

Zakres naszych zainteresowań to karty wprowadzania informacji z kamery wideo do komputera tzw. Frame Grabbers, karty przetworników A/C i C/A, oscyloskopowe, wejść wyjść cyfrowych na magistralę ISA PCI i PCMCIA. W opracowaniu układy na USB. Produkujemy również systemy pomiarowe i kontrolne jako układy wolnostojące lub przenośne z transmisją zebranych danych do komputera.

Kolejny dział to specjalizowane cyfrowe kamery CCD. Podłączane są one do komputera przez port drukarki albo specjalizowaną kartę PCI. Wszelkie parametry nastawiane są programowo z komputera. Kamery te umożliwiają rejestrację zarówno bardzo szybkich zjawisk (bardzo krótkie czasy naświetlania ~1uS), jak również obiektów o bardzo małej jasności (czas naświetlania ~kilkanaście sekund). Nadają się między innymi do stroboskopii bezbłyskowej itp. Inny rodzaj kamer umożliwia zrobienie serii zdjęć, np. 10 z szybkością 25kHz co umożliwia rejestrację np. szybkich drgań, wybuchu, lub innych ekstremalnie szybkich zdażeń.

Sprzedajemy również standardowe kamery CCD i monitory analogowe.

Do każdego systemu pomiarowego oferujemy komputer klasy PC przetestowany pod kątem prawidłowej współpracy z układami oferowanymi przez naszą firmę.

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzętu komputerowego.